konstrukcja.jpg

Nasze biuro wyposażone jest w wysokiej klasy licencjonowane oprogramowanie,sprzęt komputerowy,sprzęt pomiarowy ,do diagnostyki budowlanej,do nieniszczących badań konstrukcji,materiałów budowlanych,nowoczesne plotery i skanery wielkoformatowe umożliwiający szybkie i profesjonalne  wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.Posiadamy własne nowoczesne biuro z wielobranżowymi pracowniami architektury,konstrukcji,instalacji oraz Biuro Biegłych Sądowych i Rzeczoznawców Budowlanych.Posiadamy Sale do Obsługi Klienta, Prezentacji Projektów,Sale Konferencyjno-Szkoleniowe.

Biuro posiada 10 pojazdów i wykwalifikowanych pracowników do prowadzenia postępowań administracyjnych.Nasze opracowania odpowiadają najwyższym standardom technicznym i jakościowym.


Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wygórowanym żądaniom Inwestora. Mamy możliwość wykonania symulacji i wizualizacji komputerowej projektowanych inwestycji, oraz zaprezentowania ich Inwestorowi w dowolnej formie graficznej i elektronicznej.

Nasze biuro w okresie letnim : 

IMG 8184

IMG 8183

IMG 8179

IMG 8177

IMG 8174

IMG 8173

 

 

 

 

lato2
 
 
 
lato5
 
 
 
 
 
 

 

  Nasze biuro w okresie zimowym :

 

 
 
 
 

 

Nasze biuro
 
 
 
IMG 6315
 
IMG 6312
 
IMG 6319
 
IMG 6320
 
typ1
 
 
 
typ3
 
typ4
 
typ5
 
 
IMG 6325
 
IMG 6328
 
W siedzibie naszego biura mają Państwo możliwość oglądnięcia ponad setki modeli budynków wykonanych na podstawie zrealizowanych przez nas projektów budynków mieszkalnych i usługowych. Możecie także skorzystać z kilkudziesięciu katalogów projektów typowych i katalogów projektów będących naszymi realizacjami. 
 
 
Sala obsługi klienta
 
 Pracownia architektury


Zaufało nam wielu - zaufaj i Ty. Będziemy dla Ciebie i Twojej inwestycji najlepszym partnerem projektowym. Stworzymy dla Twoich potrzeb projekt obiektu, który stanie się Twoją i naszą wizytówką. 


 Pracownia drogowa
 
 Sala konferenc
konf1
 
 
 
konf3
 
konf4
 
konf5
yjna
 
 
witr1
 
witr2
 
witr3
 
witr4
 
witr5
 
witr6
 


 
 

© Biuro projektowe Konstruktor 2013

Uwaga! Strona biurokonstruktor.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W kazdej chwili mozesz zablokowac wykorzystywanie plikow cookies przez twoja przegladarke Czytaj wiecej