konstrukcja.jpg

Konstruktcje Stalowe

Nasza firma oferuje gotowe projekty konstrukcji  hal stalowych jednonawowych, wielonawowych, dwuspadowych, jednospadowych o zróżnicowanych wymiarach jak również różnorodnym przeznaczeniu np.:  na magazyn, produkcja, wiaty gospodarcze lub rolnicze oraz pawilonów handlowych i inne wg. wytycznych inwestora.

Proponujemy następujące rozpiętości  w osiach 12m, 15m, 18m, 20m, 22m, 24m, 30m do  70m  w technologii ramowej i kratownicowej z rozstawem przęseł od 5m do 8m, nachylenie połaci dachowej od  2% do 30%. Do hal dwuspadowych kratownicowych proponujemy projekty belek suwnicowych o nośności do 5 ton dopasowane do rozstawu hali. Szczegóły konstrukcji przedstawia tabela wzorcowa hal.

Istnieje możliwość wykonania dowolnych zmian rozpiętości i rozstawu ram na indywidualne życzenie klienta jak również dostosowania konstrukcji do nietypowych wymagań p.poż. lub chemicznych wg. indywidualnej wyceny. Oprócz konstrukcji hal wykonujemy się również nietypowe konstrukcje nośne dla przemysłu. W przypadku dostarczenia przez inwestora dokumentacji  geologicznej istnieje możliwość zaprojektowania stóp fundamentowych za dodatkową opłatą.

Na specjalnie zamówienie możemy wykonać inny dowolny projekt konstrukcji stalowej hali. Gotowy projekt konstrukcyjny oferujemy w postaci 4 egzemplarzy, z obliczeniami statycznymi, projekt będzie uwzględniał strefę obciążenia wiatrem i śniegiem dla wybranej lokalizacji w Polsce po konsultacji z inwestorem.
Projekt hali jest podpisany i opieczętowany przez konstruktora z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń, oraz przez projektanta sprawdzającego.

Zapraszamy do współpracy.

© Biuro projektowe Konstruktor 2013

Uwaga! Strona biurokonstruktor.pl korzysta z danych zapisywanych w plikach cookies. W kazdej chwili mozesz zablokowac wykorzystywanie plikow cookies przez twoja przegladarke Czytaj wiecej